İzmir seo ajansı - izmir seo hizmetleri | Togiweb

İZMİR SEO AJANSI

Bizimle sizde zirveye tırmanın...

seo hizmetleri

SEO(ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU)

SEO, web sitenizin arama motorlarından organik veya paralı reklamlar ile trafik almak için optimize etme işlemi olan Search Engine Optimization (Arama Motoru Optimizasyonu)anlamına gelen bir kısaltmadır. Başka bir deyişle, SEO, web sitenizin tasarımında ve sitenizin içeriğinde arama motoruna daha çekici hale getiren belirli değişiklikler yapmayı içerir . Arama motoru optimizasyonu, sıralamanızı etkileyen tüm farklı faktörlere bakınca oldukça karmaşık hale gelsede, temel unsurun anlaşılması zor değildir.Arama motorları kullanıcılarına en iyi hizmeti sunmak ister. Arama motoru ilk sayfalarında sadece yüksek kalitede değil, aynı zamanda arayanın aradığı şeyle de alakalı sonuçlar sunmak ister..Bunun için, arama motorları sitenin ne hakkında olduğunu daha iyi anlamak için farklı web sitelerini ve sitenizi tarayacaktır. Bu, belirli konuları veya anahtar kelimeleri arayanlara daha alakalı sonuçlar sunmaya yardımcı olur. Bu şekilde, arama motorları, sitenin gezinebilirliğinin ve okunabilirliğinin ne kadar iyi olduğunu belirlemek için siteyi tarayacak ve kullanıcı dostu siteleri arama motoru sonuçları sayfasında daha yüksek sıralamayla ödüllendirecektir.SEO, ajansları, sitenizin içeriklerindeki alakalı anahtar kelimeler ve kelime öbeklerini inceleyip düzenliyerek arama motorlarında üst sıralarda yer almanıza yardımcı olacaktır. Örneğin, bir kuş evi inşa etme konusunda bir makaleniz olduğunu varsayalım.İçeriğinizi doğru kişilerin önüne çıkarmak için, bu blog gönderisini doğru anahtar kelimeler ve yazıyla optimize ederseniz “bir kuş yuvası inşa etmek” ifadesini arayan herkes için en iyi sonuç olarak görünecektir.İşiniz için SEO’nun birçok faydası var.SEO’nuzu geliştirerek, arama motorlarında görünürlüğünüzü arttırabilirsiniz.Bu,daha fazla potansiyel müşteriye ulaşmanıza yardımcı olur. Daha ilgi çekici ve etkili SEO odaklı içerik oluşturarak, daha iyi hedeflenmiş organik bir websitesi trafiği elde etmek için izmir seo ajansı olan bizimle iletişime geçin.Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız.

organik trafik
Organik Trafik

Organik trafik bir web sitesinin arama motorlarından reklam veya para harcamadan gelen doğal ziyaretçilere verilen isimdir.Web sitenizin organik trafiğini arttırmanın en kolay yolu, bloğunuzda düzenli ve kaliteli içerik yayınlamaktır. Ancak bu, yeni ziyaretçiler edinmek için kullanılan stratejilerden sadece bir tanesidir. Doğrudan organik trafiği iyileştirmeye odaklanan çevrimiçi pazarlamanın dalına SEO – arama motoru optimizasyonu denir.Kullanıcıların Google,Yandex,Yahoo veya Bing gibi arama motorlarında yaptıkları bir arama sonucunda sitenin ziyaretinde organik trafik elde edilir. Organik trafik ücretsiz trafiktir, bu yönü ile web sitesi sahiplerinin en çok istediği trafik türüdür.

anahtar kelime analizi
Anahtar Kelime Araştırma / Strateji

Anahtar kelime analizi, insanların arama motorlarına girdikleri gerçek arama terimlerini bulma ve analiz etme işlemidir. Bu gerçek arama terimlerine girebileceğiniz içgörü, daha geniş pazarlama stratejinizin yanı sıra içerik stratejisini bilgilendirmeye yardımcı olabilir.Anahtar kelime araştırmasına başlamak için öncelikle, aşağıdaki gibi soruların cevaplarını bulmalıyız. • İnsanlar ne arıyor? • Kaç kişi onu arıyor? • Hangi bilgileri bu formatta istiyorlar? Hedef kitlenizin içeriğinizi nasıl aradığını ortaya çıkardıktan sonra, yepyeni bir stratejik SEO dünyasını keşfetmeye başlarsınız!

on page seo
On-Page SEO

On page SEO, bir web sayfasının arama motoru kurallarına göre düzenlenmesi anlamına gelmektedir. Buna SEO dünyasında site içi SEO çalışmaları da denilmektedir.On-page SEO önemlidir çünkü arama motorlarına içeriğinizin ne hakkında olduğunu anlamalarına yardımcı olacak çeşitli sinyaller sağlar.Dizin oluşturma ve sıralama işlemleri sırasında, arama motorları web sayfalarını anahtar kelimelerle ilişkilendirmeye ve kullanıcıların arama kutusuna yazdıkları arama terimlerini kullanmaya çalışır.

icon
Backlink Oluşturma

Link bağlantıları, basitçe söylemek gerekirse, diğer web sitelerinin web sitenize backlink sağlama sürecidir. Tüm pazarlamacılar ve işletme sahipleri, yönlendirme trafiğini artırmak ve sitelerinin etkisini artırmak için bağlantılar oluşturmaklar.Neden link bağlantıları kurmalı? Google’ın algoritmaları karmaşık ve her zaman gelişmektedir, ancak backlinkler her arama motorunun hangi sitelerin hangi anahtar kelimeler için sıraladığını belirlemesinde önemli bir etkendir. Link bağlantıları kurmak , arama motoru optimizasyonunda (SEO) kullanılan birçok taktikten biridir, çünkü linkler Google’a sitenizin kaliteli kaynak olduğuna işaret eder. Bu nedenle, daha fazla backlinke sahip siteler daha yüksek sıralama kazanma eğilimindedir.

Seo Adımları

Kaliteli bir seo hizmeti için izlenilen adımlar.

Anahtar kelime, her arama motoru için en önemli SEO ögesidir. Arama motorlarının, sorguyu sayfalarla eşleştirdikleri kelimelere verilen isimdir. … Bu yollardan farklı olarak ve en önemlisi ise sitenizi en iyi şekilde tanımlayan kelimeleri bulmaktır.

Sayfa içi SEO teknikleri ile bir web sitesi sayfasının arama motorları kurallarına göre şekillendirilmelidir. Böylece internet kullanıcıları o sayfadaki içerikle ilgili bir arama yaptıklarında ilgili web sayfası sonuçların ilk sıralarında yer alır. Bu da web sitesinin görünürlüğünü arttırır. Sayfaya gelen ziyaretçilerin sayısı yükseldiği için müşteri dönüşümü daha çok olur.

Bir web sitesi denetimi, büyük ölçekli arama motoru optimizasyonu (SEO) veya bir web sitesinin yeniden tasarlanmasından önceki sayfa performansının incelenmesidir. Web sitenizi denetlemek, trafik hedeflerinize ulaşmak için optimize edilip edilmediğini ve performansı artırmak için onu nasıl geliştirebileceğinizi belirler

İçerik geliştirme , stratejik bir amacı yerine getirmek için bilgi araştırmak, üretmek ve yayınlamaktır. Bu hedef ya izleyici ile bağlantı kurmak ya da bir tür pazarlama ya da satış sonucunu teşvik etmek olacaktır . İçerik geliştirme bu nedenle bir içerik pazarlama stratejisinin hayati bir parçasıdır

Sosyal medya arama motoru optimizasyonu veya sosyal arama motoru optimizasyonu, arama sıralamalarınızı geliştirmek amacıyla sosyal medya ve arama motoru optimizasyonu stratejilerini kombine etme pratiğidir

Site dışı SEO (Off Page SEO), web sitenizin dış kaynaklardan aldığı her türlü tavsiye ve referans bağlantıları ile tanıtımlarını kapsar. … Site dışı arama yapılırken, web sitenizdeki içerik ve link çıkışları ile doğru orantılı olarak backlink alınması sağlanır.

Yüksek kalifiye nitelikli müşteri adaylarını kaçırmak istemiyorlarsa, her işletme yerel bir SEO stratejisine sahip olmalıdır ve bu, özellikle şehirlerini veya bölgelerini hedef alan yerel işletmeler için çok önemlidir.

En iyi e-ticaret SEO stratejisi şunları içerir: Müşterilerin aradığı anahtar kelimelerin türlerini bulmak için anahtar kelime araştırması. Anahtar kelime araştırmanıza dayalı site mimarisi. Meta etiketleri ve içerikte stratejik anahtar kelime optimizasyonu yoluyla Sayfa İçi SEO . Teknik SEO , arama motorlarının sitenizi verimli bir şekilde taramasını sağlamaya yardımcı olur.

Her yıl, Google aramada yüzlerce değişiklik yapmaktadır. Google güncellemelerinin ne zaman olacağını bilmek, sıralamalardaki ve organik web sitesi trafiğindeki değişiklikleri açıklamaya yardımcı olabilir ve sonuç olarak arama motoru optimizasyonunu iyileştirebilir.
Temel SEO

Başlangıç Paketi.

800 AYLIK

İNDİRİMDE - %10 Kazanın
 • * Genel Site SEO Analizi
 • Günde 20 backlink
 • * XML Site Map Oluşturma
 • *Robots.txt
 • *Görsel Optimizasyonu
 • *HTTPS ve SSL İşlemleri
 • H etiketleri optimizasyonu
 • 20 Anahtar Kelime Sayısı
EN ÇOK TERCİH EDİLEN
Advanced (+) SEO

İleri Seviye Seo Paketi.

2500 AYLIK

İNDİRİM - %15 Kazanın
 • * Genel Site SEO Analizi
 • * Tüm sitenin teknik seo düzenlemesi
 • Günde 100 backlink (HEPSİ ÖZEL)
 • * XML Site Map Oluşturma
 • *Robots.txt
 • *Görsel Optimizasyonu
 • *HTTPS ve SSL İşlemleri
 • H etiketleri
 • 40 Anahtar Kelime Sayısı
Gold Plus SEO

Profesyonel Seo Hizmetleri

3000 AYLIK

iNDİRİMDE - %20 Kazanın
 • * Genel Site SEO Analizi
 • * Tüm sitenin teknik seo düzenlemesi
 • Günde 100 backlink (HEPSİ ÖZEL)
 • * XML Site Map Oluşturma
 • *Robots.txt
 • *Görsel Optimizasyonu
 • *HTTPS ve SSL İşlemleri
 • H etiketleri
 • Sınırsız Kelime Sayısı
ssl-lock

BİZE WHATSAPP ÜZERİNDEN YAZIN